Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Projekt Centralparks zaprasza do udziału w quizie wiedzy o Karpatach

Projekt Centralparks zachęca do sprawdzenia oraz poszerzenia swojej wiedzy o łańcuchu górskim oraz całym regionie Karpat. Charakter quizu jest bardziej edukacyjny niż oparty na rywalizacji, dlatego też każdy z uczestników, niezależnie od udzielonych odpowiedzi, będzie mógł zdobyć nagrodę. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani w sposób przypadkowy, w drodze losowania.

Aby dowiedzieć się więcej oraz wziąć udział w quizie trwającym do 19 lipca br., należy odwiedzić stronę internetową projektu oraz odpowiedzieć na 17 pytań.

W quizie mogą brać udział osoby, które ukończyły 18. rok życia, mieszkają w Europie oraz wyrażą zgodę na warunki konkursu.  

Zachęcamy do udziału oraz życzymy powodzenia!

O projekcie

Projekt Centralparks (polska nazwa: „Wzmocnienie zdolności zarządzania karpackimi obszarami chronionymi na rzecz integracji i harmonizacji ochrony różnorodności biologicznej i lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego”) dąży do poprawy zdolności zarządzania karpackimi obszarami chronionymi. Prowadzone działania koncentrują się m.in. na wsparciu lokalnego, zrównoważonego rozwoju, uwzględniającego ochronę różnorodności biologicznej oraz na ułatwianiu i wzmacnianiu współpracy transnarodowej w regionie. W projekt, który będzie realizowany do końca marca 2022 r., zaangażowanych jest 7 partnerów z Europy Środkowej tj. z Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Włoch oraz Polski, a także jeden partner z Rumunii. Polskim partnerem projektu jest Stowarzyszenie Ekopsychologia.

Projekt Centralparks uzyskał dofinansowanie z Programu Interreg Europa Środkowa.