Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Rejestracja na seminarium informacyjne o 1. naborze projektów w programie Interreg Europa Środkowa, 19 stycznia br.

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza do udziału w seminarium informacyjnym na temat 1. naboru projektów w programie Interreg Europa Środkowa 2021-2027, które odbędzie się online 19 stycznia br. w godzinach 10:00-12:30.

Pierwszy nabór projektów trwa do 23 lutego br. Program wspiera wymianę doświadczeń i rozwijanie zdolności między podmiotami publicznymi i prywatnymi z różnych państw na rzecz inteligentnej, bardziej zielonej, lepiej połączonej i posiadającej lepszy system zarządzania współpracą Europy Środkowej. Wnioski w pierwszym naborze mogą być składane we wszystkich czterech priorytetach programu. Pula środków do rozdysponowania w ramach pierwszego naboru to 72 mln euro z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Poziom dofinansowania projektów wynosi do 80%.

logo programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027

Podczas spotkania odpowiemy na Państwa pytania dotyczące warunków naboru, przygotowania i realizacji projektów. Można je zgłaszać w formularzu rejestracyjnym oraz podczas spotkania.

Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z:

  • Dokumentem programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027
  • Podręcznikiem programu
  • Warunkami 1. naboru projektów
  • Nagraniem sesji pytań i odpowiedzi Q&A z 2 grudnia 2021 r., na której na pytania odpowiadali pracownicy Wspólnego Sekretariatu programu.

Dokumenty oraz ich polskie tłumaczenie a także nagranie z sesji Q&A dostępne są na podstronie programu na portalu EWT.

Wszystkich chętnych do udziału w seminarium zapraszamy do rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Link do seminarium, które odbędzie się online przy wykorzystaniu aplikacji ZOOM, zostanie przesłany osobom zarejestrowanym dzień przed spotkaniem.

Program spotkania  (PDF 276 KB)

 

Spotkanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu oraz danych osobowych gromadzonych w związku z i w celu przesyłania treści, wymiany informacji oraz obsługi korespondencji. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: Administratorem danych jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej z siedzibą w Warszawie, ul. Wspólna 2/4. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD) IOD@mfipr.gov.pl

Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Zapoznałem/łam się z Polityką Prywatności i akceptuję ją. Moje dane osobowe przekazywane są przeze mnie dobrowolnie. Zostałem/łam poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

9+9=