Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Rejestracja na seminarium informacyjne o 1. naborze projektów w programie Interreg Europa Środkowa, 19 stycznia br.

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza do udziału w seminarium informacyjnym na temat 1. naboru projektów w programie Interreg Europa Środkowa 2021-2027, które odbędzie się online 19 stycznia br. w godzinach 10:00-12:30.

Pierwszy nabór projektów trwa do 23 lutego br. Program wspiera wymianę doświadczeń i rozwijanie zdolności między podmiotami publicznymi i prywatnymi z różnych państw na rzecz inteligentnej, bardziej zielonej, lepiej połączonej i posiadającej lepszy system zarządzania współpracą Europy Środkowej. Wnioski w pierwszym naborze mogą być składane we wszystkich czterech priorytetach programu. Pula środków do rozdysponowania w ramach pierwszego naboru to 72 mln euro z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Poziom dofinansowania projektów wynosi do 80%.

logo programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027

Podczas spotkania odpowiemy na Państwa pytania dotyczące warunków naboru, przygotowania i realizacji projektów. Można je zgłaszać w formularzu rejestracyjnym oraz podczas spotkania.

Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z:

  • Dokumentem programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027
  • Podręcznikiem programu
  • Warunkami 1. naboru projektów
  • Nagraniem sesji pytań i odpowiedzi Q&A z 2 grudnia 2021 r., na której na pytania odpowiadali pracownicy Wspólnego Sekretariatu programu.

Dokumenty oraz ich polskie tłumaczenie a także nagranie z sesji Q&A dostępne są na podstronie programu na portalu EWT.

Rejestracja została zamknięta

Program spotkania  (PDF 276 KB)