Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zaproszenie na seminarium informacyjne „Programy Interreg Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa Środkowa w okresie 2021-2027 dla Województwa Pomorskiego”

W związku z pierwszymi naborami projektów Interreg, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego uprzejmie zaprasza na seminarium informacyjne „Programy Interreg Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa Środkowa w okresie 2021-2027 dla Województwa Pomorskiego”. W spotkaniu weźmie udział Krajowy Punkt Kontaktowy obu programów transnarodowych działający w MFiPR.

Transnarodowe programy Interreg wdrażane są w Europie już od ponad 30 lat. Dzięki projektom zrealizowanym wspólnie przez partnerów z różnych krajów, rozwiązuje się problemy w kluczowych obszarach tematycznych, rozwija metody i narzędzia, przygotowuje strategie oraz wdraża działania pilotażowe. Nowa edycja programów, przygotowanych na lata 2021-2027, to doskonała okazja dla polskich beneficjentów, aby podnosić swoje kompetencje oraz rozwijać działania komplementarne dla przedsięwzięć w programach regionalnych i krajowych.

Organizatorzy zapraszają do udziału także zainteresowanych z pozostałych regionów (pierwszeństwo mają zgłoszenia z Województwa Pomorskiego).

Spotkanie odbędzie się 14 stycznia 2022 r. i zorganizowane zostanie w formie on-line - rozpoczęcie wydarzenia o godz. 9:00.

Podczas spotkania przedstawimy Państwu ofertę programów oraz zasady pierwszego naboru wniosków.