Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zaproszenie na webinarium projektu DEEPWATER-CE "Poradnik wspierający decyzję o lokalizacji dodatkowego zasilania wód podziemnych w Europie Środkowej"

W imieniu Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszamy do udziału w drugim bezpłatnym webinarium projektu DEEPWATER-CE, które poruszy tematykę opracowanego poradnika wspierającego decyzję o lokalizacji dodatkowego zasilania wód podziemnych w Europie Środkowej. Poradnik jest dostępny na stronie projektu - zachęcamy do lektury.

baner ze szczegółami webinarium projektu Deepwater-CE

DEEPWATER-CE: Decision-support toolbox for identifying the suitability of MAR

Webinarium odbędzie się 22 października, o godzinie 10.00, przy użyciu platformy My Own Conference. 

Na stronie projektu oraz w grupie krajowej LinkedIn znajdą też Państwo więcej informacji dotyczących niniejszego szkolenia.

 Uprzejmie prosimy o zalogowanie się do dnia 21 października 2020, poprzez panel rejestracji. Na potrzeby udziału w spotkaniu zostaną Państwo poproszeni o podanie imienia i nazwiska, adresu mailowego i nazwy firmy (uczestniczyć może też też osoba prywatna). Po wypełnieniu powyższych danych dostaną Państwo informację o pomyślnym zarejestrowaniu się na podany adres mailowy. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt katarzyna.stachniak@us.edu.pl